Shopping Cart

شماره تماس : 44122195-021

ارسال رایگان به سراسر کشور

درباره ما

شروع داستان ما

شروع داستان برند ریشه بر اساس یک مدل کسب و کار مشخص اتفاق نیافتاده است. شروع داستان ما از یک هدیه اتفاق افتاد یک هدیه خاص از طرف یکی از دوستان، یک گیوه بسیار زیبا با طراحی خاصی روی آن. گیوه یکی از قدیمی ترین کفش های سنتی جهان محسوب میشه و در ایران ما بسیاری از مناطق از این کفش استفاده می‌کنند. گیوه داستان ما ولی کاملا با شکلی که از گیوه در ذهن داشتیم متفاوت بود. یک گیوه مدرن، راحت و بسیار شیک که با یک طرح گلدوزی شده خاص زینت چند برابری پیدا کرده بود. اینجا بود جرقه ایجاد یک برند در زمینه صنایع دستی ولی بروز شده تو ذهن ما نقش بست.

مطمئنا برای خیلی از ماها فلسفه لباسی که می‌پوشیم مهمه، بعضیا لباسی می‌پوشن که فقط بهشون احساس راحتی بده، اما بعضی دیگر ممکنه برای شیک بودن یا اینکه احساس اصیل بودن بهشون دست بده یک لباس را انتخاب کنند. در ریشه ما دنبال این هستیم که بتونیم به شما کمک کنیم متناسب با فلسفه خاص پوششتون لباسی جذاب و چشم نواز داشته باشید که هم هنر دست در آن بکار رفته باشه هم بروز باشه.

فلسفه ما

در برند ریشه ما از کسانی برای تولید محصولات خود استفاده می‌کنیم که مهارت بالایی در حوزه صنایع دستی دارند و همچنین از روستاهای دور افتاده ایران انتخاب می شوند. طراحی شکل کلی محصولات و طراحی گلدوزی روی آنها کاملا منحصربفرد بوده و با توجه به مد و ترند های روز دنیا می‌باشد به عنوان مثال طراحی گیوه طرح ونس به عنوان اولین تولید کننده گیوه به این شکل و ساختار یکی از بروز رسانی های صنایع دستی گروه ریشه است. طراحان ما که سابقه طراحی برای فروش تیشرت در آمازون را دارند، ایده پردازی و طراحی محصولات برند ریشه را نیز بر عهده دارند.

گیوه ساده و دوستدار محیط زیست

وجود هنر صنایع دستی در لباس و استایل شما نشانی از اصالت را با خود به همراه دارد و باعث ایجاد تفاوت در استایل شما با دیگران خواهد شد. در نظر داشته باشید گروه ریشه علاوه بر تاکیر بر روی اصالت محصولات خود یک برند پایدار و دوستدار محیط زیست است. تمامی مدهای روز دنیا به دنبال ایجاد حس اصالت و متفاوت بودن و برندهای پیشرو در زمینه مد پایدار و اخلاقی در حال بروزرسانی محصولات خود هستند. پوشیدن یک جفت گیوه یا همراه داشتن یک کلاچ سوزن دوزی شده کاملا تفاوت چشمگیری در استایل شما ایجاد می‌کند.

همراه داشتن هنری از گذشتگان با دغدغه حفاظت از محیط زیست درواقع همراه داشتن بخشی از تاریخ است به عنوان هنری اصیل و پایدار. صنایع دستی ایران یکی از بزرگترین ستون های فرهنگ و هنر این مرز و بوم می‌باشد. ما در برند ریشه ضمن حفظ اصالت این هنر سعی در بروز رسانی آن در طراحی و ساخت محصولی با استاندارد های روز دنیا را داریم.

ویژگی های محصولات ما

Icon

خرید بی واسطه

Icon

برگشت پذیر به طبیعت

Icon

دوستدار حیوانات

zero waste-09

کمترین میزان زباله

Icon

کاملا دست ساز

Icon

بسته بندی تجدیدپذیر

Icon

ضد حساسیت

Icon

هوادار کارگر

برند صنایع دستی ریشه