Shopping Cart

شماره تماس : 44122195-021

ارسال رایگان به سراسر کشور

قوانین برگشت دادن کالا

بعد از ثبت سفارش میتونم سفارش را کنسل و یا تغییر بدهم؟

بعد از دریافت سفارش شما اقدام به طراحی و دوختن کالای مورد نظر شما می‌کنیم، بصورت تخمینی هر سفارش بعد از ۲۴ ساعت در پروسه بافت و طراحی قرار می‌گیرد. اگر تمایل به پس دادن و یا تغییراتی در سفارش خود دارید تا ۲۴ ساعت بعد از ثبت سفارش از طریق صفحه تماس با ما، ما را در جریان قرار دهید.

سفارش من بصورت خسارت دیده دریافت شد.

اگر سفارش شما خسارت دیده است و یا سفارش اشتباهی دریافت کرده‌اید با ارسال عکس و مدارک مربوطه به ایمیل ما و یا تماس با ما، ما را در جریان اشتباه پیش آمده قرار دهید. درصورت ایرادی از طرف ما در اسرع وقت اقدام به حل مشکل کرده و با معذرت خواهی مجدد از شما دلجویی به عمل خواهد آمد.

قوانین پس دادن و برگشت کالا در برند ریشه به چه صورتی است؟

بصورت کلی کالایی پس گرفته می‌شود که به هیچ عنوان استفاده نشده باشد و در بسته‌بندی اصلی خود قرار داشته باشد. اگر کالا استفاده شده باشد و یا از بسته بندی خارج شده باشد امکان پس گرفتن آن را نداریم مگر کالا دارای ایراد بوده و یا با آنچه شما سفارش داده‌اید مطابقت ندارد.

بعضی از کالا ها برچست “غیرقابل پس دادن” دارند لطفا هنگام خرید کاملا دقت فرمایید.

همچنین در مواقع فروش ویژه پس دادن کالا امکان پذیر نیست.

در غیر این صورت شما می‌توانید با تماس با ما درخواست پس دادن کالا نمایید و با پرداخت هزینه پستی کالا را به آدرس شرکت ارسال نمایید. شرکت بعد از بررسی کالا وجه پرداختی را به شماره کارت شما برگشت خواهد زد.

درصورتی که خواستار تعویض کالا هستید هزینه پستی برای شما محاسبه خواهد شد.

برند صنایع دستی ریشه